DLP0NSC280HL2L je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Murata Electronics
Skladem : 12 503
Katalogový list
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 28 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,63Ohm
DLP0NSC280HL2L
Číslo produktu DigiKey
490-11942-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLP0NSC280HL2L
Popis
CMC 100MA 2LN 28 OHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLP0NSC280HL2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,63Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
0,033" D x 0,026" Š (0,85mm x 0,65mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,020" (0,50mm)
Počet vedení
2
Pouzdro
0302 (0806 metrický), 4 přívodů
Impedance při kmitočtu
28 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
100mA