DLM11CN201HH2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLM11CN201HH2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLM11CN201HH2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLM11CN201HH2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLM11CN201HH2L
Popis
CMC 80MA 1LN 200 OHM 0504
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 200 Ohms @ 100 MHz 60mA DCR 3,8Ohm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
3,8Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,049" D x 0,039" Š (1,25mm x 1,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Impedance při kmitočtu
200 Ohms @ 100 MHz
Pouzdro
0504 (1210 metrický), 4 přívodů
Jmenovitý proud (max)
60mA