DLM0QSN500HY2D
Číslo produktu DigiKey
490-DLM0QSN500HY2DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLM0QSN500HY2DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLM0QSN500HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLM0QSN500HY2D
Popis
CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 50 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,5Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLM0QSN500HY2D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
100mA
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4,5Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,026" D x 0,020" Š (0,65mm x 0,50mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,014" (0,35mm)
Impedance při kmitočtu
50 Ohms @ 100 MHz