DFE322520F-1R0M=P2
Číslo produktu DigiKey
490-DFE322520F-1R0M=P2TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DFE322520F-1R0M=P2CT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DFE322520F-1R0M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DFE322520F-1R0M=P2
Popis
FIXED IND 1UH 5.4A 19 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 5.4 A 19mOhm max. 1210 (3225 metrický)
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6,7A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
19mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1210
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)