CSTNE16M0V53C000R0
Číslo produktu DigiKey
490-17949-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-17949-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17949-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSTNE16M0V53C000R0
Popis
CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 MHz Keramický Rezonátor Vestavěný kondenzátor 15 pF ±0,15% 40 Ohms -40°C ~ 125°C Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
CSTNE16M0V53C000R0 Modely
Kapacita
15 pF
Řada
Impedance
40 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet
16 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,051" Š (3,20mm x 1,30mm)
Kmitočtová stabilita
±0,15%
Výška
0,039" (1,00mm)
Kmitočtová tolerance
±0,5%