CSTNE12M0GH5L000R0
Číslo produktu DigiKey
490-17947-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-17947-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17947-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSTNE12M0GH5L000R0
Popis
CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz Keramický Rezonátor Vestavěný kondenzátor 33 pF ±0,11% 30 Ohms -40°C ~ 85°C Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
CSTNE12M0GH5L000R0 Modely
Kapacita
33 pF
Řada
Impedance
30 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
12 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,051" Š (3,20mm x 1,30mm)
Kmitočtová stabilita
±0,11%
Výška
0,032" (0,80mm)
Kmitočtová tolerance
±0,07%