CSTNE10M0G52A000R0
Číslo produktu DigiKey
490-CSTNE10M0G52A000R0TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-CSTNE10M0G52A000R0CT-ND - Řezaná páska (CT)
490-CSTNE10M0G52A000R0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSTNE10M0G52A000R0
Popis
CERAMIC RES 10.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz Keramický Rezonátor Vestavěný kondenzátor 10 pF ±0,2% -40°C ~ 125°C Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSTNE10M0G52A000R0 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Vlastnosti
Vestavěný kondenzátor
Výrobce
Murata Electronics
Kapacita
10 pF
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
3-SMD, Nestandardní
Typ
Keramický
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,051" Š (3,20mm x 1,30mm)
Kmitočet
10 MHz
Výška
0,032" (0,80mm)
Kmitočtová stabilita
±0,2%
Základní číslo produktu
Kmitočtová tolerance
±0,5%