CSTLS10M0G53-B0
Číslo produktu DigiKey
490-1213-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSTLS10M0G53-B0
Popis
CERAMIC RES 10.0000MHZ 15PF T/H
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz Keramický Rezonátor Vestavěný kondenzátor 15 pF ±0,2% 25 Ohms -20°C ~ 80°C Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSTLS10M0G53-B0 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Vlastnosti
Vestavěný kondenzátor
Výrobce
Murata Electronics
Kapacita
15 pF
Řada
Impedance
25 Ohms
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Keramický
Pouzdro
Radiální - 3 přívody, 2,50mm rozteč
Kmitočet
10 MHz
Velikost / rozměry
0,315" D x 0,118" Š (8,00mm x 3,00mm)
Kmitočtová stabilita
±0,2%
Výška
0,236" (6,00mm)
Kmitočtová tolerance
±0,5%