BLM41PG471SH1L
Číslo produktu DigiKey
490-13277-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-13277-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-13277-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM41PG471SH1L
Popis
FERRITE BEAD 470 OHM 1806 1LN
Podrobný popis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 1806 (4516 metrický) 2A 50mOhm
Modely EDA/CAD
BLM41PG471SH1L Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,063" Š (4,50mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
470 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
2A