BLM41PG181SN1L
Číslo produktu DigiKey
490-5230-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5230-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5230-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM41PG181SN1L
Popis
FERRITE BEAD 180 OHM 1806 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
180 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1806 (4516 metrický) 3,5A 20mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLM41PG181SN1L Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3,5A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1806 (4516 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,063" Š (4,50mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
180 Ohms @ 100 MHz