BLM31KN601BH1L
Číslo produktu DigiKey
490-18087-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-18087-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-18087-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM31KN601BH1L
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 2A 38mOhm
Modely EDA/CAD
BLM31KN601BH1L Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
38mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Vlastnosti
Automobilový průmysl
Jmenovitý proud (max)
2A