BLM31KN471SZ1L
Číslo produktu DigiKey
490-16531-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-16531-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-16531-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM31KN471SZ1L
Popis
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Podrobný popis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 4A 20mOhm
Modely EDA/CAD
BLM31KN471SZ1L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
470 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
4A