BLM21PG331SH1D
Číslo produktu DigiKey
490-7823-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-7823-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-7823-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM21PG331SH1D
Popis
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 1,5A 70mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLM21PG331SH1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
70mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
330 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
1,5A