BLM21BD121SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-1044-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1044-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1044-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM21BD121SN1D
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 350mA 250mOhm
Modely EDA/CAD
BLM21BD121SN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
350mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
250mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz