BLM21AG121SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-1038-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1038-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1038-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM21AG121SN1D
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 800mA 100mOhm
Modely EDA/CAD
BLM21AG121SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
100mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
800mA