BLM18SP601SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-BLM18SP601SN1DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLM18SP601SN1DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLM18SP601SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18SP601SN1D
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 1,5A 140mOhm
Modely EDA/CAD
BLM18SP601SN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,5A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
140mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz