BLM18SP300SH1D
Číslo produktu DigiKey
490-BLM18SP300SH1DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLM18SP300SH1DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLM18SP300SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18SP300SH1D
Popis
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 6A 8mOhm
Modely EDA/CAD
BLM18SP300SH1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
8mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
0603 (1608 metrický)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Impedance při kmitočtu
30 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)