BLM18RK601SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5227-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5227-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5227-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18RK601SN1D
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 200mA 600mOhm
Modely EDA/CAD
BLM18RK601SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
600mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
200mA