BLM18KG471SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5257-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5257-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5257-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18KG471SN1D
Popis
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 1,5A 130mOhm
Modely EDA/CAD
BLM18KG471SN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,5A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
130mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
470 Ohms @ 100 MHz