BLM18KG300TZ1D | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BLM18KG300TZ1D |
Popis | FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 27 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 30 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 5A 10mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BLM18KG300TZ1D Modely |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 10mOhm |
Výrobce Murata Electronics | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Komunikace po napájecím vedení | Výška (max) 0,030" (0,75mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Impedance při kmitočtu 30 Ohms @ 100 MHz | Základní číslo produktu |
Jmenovitý proud (max) 5A |