BLM18KG102SZ1D
Číslo produktu DigiKey
490-17350-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-17350-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17350-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18KG102SZ1D
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 1A 200mOhm
Modely EDA/CAD
BLM18KG102SZ1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
200mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
1A