BLM18KG101TN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5448-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5448-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5448-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18KG101TN1D
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 3A 30mOhm
Modely EDA/CAD
BLM18KG101TN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
30mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,030" (0,75mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz