BLM18BD252SZ1D
Číslo produktu DigiKey
490-16656-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-16656-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-16656-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM18BD252SZ1D
Popis
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 150mA 1,5Ohm
Modely EDA/CAD
BLM18BD252SZ1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,5Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
2.5 kOhms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
150mA