BLM15PX221SZ1D
Číslo produktu DigiKey
490-17664-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-17664-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17664-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15PX221SZ1D
Popis
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 1,4A 100mOhm
Modely EDA/CAD
BLM15PX221SZ1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
100mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
220 Ohms @ 100 MHz
Vlastnosti
Automobilový průmysl
Jmenovitý proud (max)
1,4A