BLM15HD182SH1D
Číslo produktu DigiKey
490-17706-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-17706-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17706-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15HD182SH1D
Popis
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 200mA 2,2Ohm
Modely EDA/CAD
BLM15HD182SH1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,2Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Impedance při kmitočtu
1.8 kOhms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
200mA