BLM15EX221SN1D | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BLM15EX221SN1D |
Popis | FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 24 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 220 Ohms @ 100 MHz 1 Výkon, Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 1,3A 140mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BLM15EX221SN1D Modely |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 1,3A |
Výrobce Murata Electronics | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 140mOhm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0402 (1005 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Výkon, Vedení signálu | Výška (max) 0,022" (0,55mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm) |
Impedance při kmitočtu 220 Ohms @ 100 MHz | Základní číslo produktu |