BLM15EG221SH1D
Číslo produktu DigiKey
490-17345-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-17345-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-17345-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15EG221SH1D
Popis
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Výkon, Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 700mA 280mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLM15EG221SH1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
280mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Výkon, Vedení signálu
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Impedance při kmitočtu
220 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
700mA