BLM15AX300SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5682-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5682-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5682-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15AX300SN1D
Popis
FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 1,1A 60mOhm
Modely EDA/CAD
BLM15AX300SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
60mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Impedance při kmitočtu
30 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
1,1A