BLM03PX220SZ1D
Číslo produktu DigiKey
490-BLM03PX220SZ1DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLM03PX220SZ1DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLM03PX220SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM03PX220SZ1D
Popis
FERRITE BEAD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 1,8A 40mOhm
Modely EDA/CAD
BLM03PX220SZ1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
40mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
22 Ohms @ 100 MHz
Vlastnosti
Automobilový průmysl
Jmenovitý proud (max)
1,8A