BLM03HD601SN1D není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Murata Electronics
Skladem : 233 405
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Murata Electronics
Skladem : 3 179 982
Katalogový list
Abracon LLC
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
TDK
TDK
600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 150mA 1,7Ohm