BLM03BX182SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-14883-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-14883-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-14883-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM03BX182SN1D
Popis
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0201 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 140mA 2,5Ohm
Modely EDA/CAD
BLM03BX182SN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
140mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,5Ohm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
1.8 kOhms @ 100 MHz