BLM03BX182SN1D | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BLM03BX182SN1D |
Popis | FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0201 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 140mA 2,5Ohm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BLM03BX182SN1D Modely |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 140mA |
Výrobce Murata Electronics | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 2,5Ohm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0201 (0603 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Vedení signálu | Výška (max) 0,013" (0,33mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm) |
Impedance při kmitočtu 1.8 kOhms @ 100 MHz | Základní číslo produktu |