BLM03BB121SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-5170-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-5170-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-5170-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM03BB121SN1D
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 100mA 1,5Ohm
Modely EDA/CAD
BLM03BB121SN1D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
100mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,5Ohm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz