BLM03AG100SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-2555-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-2555-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-2555-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM03AG100SN1D
Popis
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 500mA 100mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLM03AG100SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
100mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Výška (max)
0,013" (0,33mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
10 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
500mA