BLM02AX121SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-BLM02AX121SN1DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLM02AX121SN1DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLM02AX121SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM02AX121SN1D
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 01005 (0402 metrický) 250mA 500mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLM02AX121SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
500mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Pouzdro
01005 (0402 metrický)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Výška (max)
0,009" (0,22mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,016" D x 0,008" Š (0,40mm x 0,20mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
250mA