BLF03RD102GZED
Číslo produktu DigiKey
490-BLF03RD102GZEDTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLF03RD102GZEDCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLF03RD102GZEDDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLF03RD102GZED
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Podrobný popis
1 kOhms @ 2.4 GHz 1 Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 220mA 1Ohm
Modely EDA/CAD
BLF03RD102GZED Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1Ohm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 2.4 GHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,024" Š (1,00mm x 0,60mm)
Jmenovitý proud (max)
220mA