BLF03RD102GNED
Číslo produktu DigiKey
490-BLF03RD102GNEDTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLF03RD102GNEDCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLF03RD102GNEDDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLF03RD102GNED
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 2.4 GHz 1 Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 220mA 1Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLF03RD102GNED Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
220mA
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1Ohm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 2.4 GHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,024" Š (1,00mm x 0,60mm)