BLE32PN260SH1L
Číslo produktu DigiKey
490-BLE32PN260SH1LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-BLE32PN260SH1LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-BLE32PN260SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLE32PN260SH1L
Popis
FERRITE BEAD 26 OHM 1210 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1210 (3225 metrický) 10A 1,6mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLE32PN260SH1L Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
10A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,6mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,063" (1,60mm)
Impedance při kmitočtu
26 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)