BLA2ABD121SN4D
Číslo produktu DigiKey
490-4011-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-4011-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-4011-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLA2ABD121SN4D
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0804 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 4 Vedení signálu Feritový korálek 0804 (2010 metrický), Pole, 8 PC podložek 200mA 350mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLA2ABD121SN4D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0804 (2010 metrický), Pole, 8 PC podložek
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Počet vedení
4
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz