LQH2MCN2R2M52L
Číslo produktu DigiKey
490-4986-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-4986-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-4986-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQH2MCN2R2M52L
Popis
FIXED IND 2.2UH 500MA 546 MOHM
Podrobný popis
2.2 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 500 mA 546mOhm max. 0806 (2016 metrický)
Modely EDA/CAD
LQH2MCN2R2M52L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
546mOhm max.
Mfr
Samorezonanční kmitočet
125MHz
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Pouzdro
0806 (2016 metrický)
Materiál - jádro
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,037" (0,95mm)