BU-2929-M-10-2 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Pomona Electronics
Skladem : 4 576
Katalogový list
10,0" (254,00mm) Banánková zástrčka, Jednoduchý až Banánková zástrčka, Jednoduchý Propojovací kabel 3000V (3kV)
BU-2929-M-10-2
Číslo produktu DigiKey
BU-2929-M-10-2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BU-2929-M-10-2
Popis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
Standardní dodací lhůta výrobce
3 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Délka kabelu
10,0" (254,00mm)
Výrobce
Mueller Electric Co
Typ
Propojovací kabel
Řada
Obsah
1 přívodů, Červená
Balení
Hromadné balení
Materiál - izolace
Polyvinylchlorid (PVC)
Stav součásti
Aktivní
Velikost vodiče
18AWG
Metoda skládání
Vertikální stohování (oba konektory)
Jmenovité napětí
3000V (3kV)
Konfigurace
Banánek na banánek
Jmenovitý proud (A)
20A
1. konektor
Banánková zástrčka, Jednoduchý
Základní číslo produktu
2. konektor
Banánková zástrčka, Jednoduchý
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Náhrady (1)
Objednací čísloVýrobce DOSTUPNÉ MNOŽSTVÍČíslo produktu DigiKey Jednotková cena Typ náhrady
B-12-2Pomona Electronics4 576501-1042-ND182,47000 KčSimilar
K dispozici pro objednání
Zkontrolovat dodací lhůtu
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní barva
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
Skladem: 0
Alternativní délka
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Skladem: 20
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"