MPL-SE2512-R47
Číslo produktu DigiKey
1589-MPL-SE2512-R47TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPL-SE2512-R47
Popis
FIXED IND 470NH 4.5A 20 MOHM SMD
Podrobný popis
470 nH Polostíněný Vodič 4.5 A 20mOhm Nestandardní, 2 přívodů
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
20mOhm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řada
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Pouzdro
Nestandardní, 2 přívodů
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Saturační proud (Isat)
6,5A