MPL-AY4020-100
Číslo produktu DigiKey
1589-MPL-AY4020-100TR-ND - Páska a cívka (TR)
1589-MPL-AY4020-100CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPL-AY4020-100
Popis
FIXED IND 10UH 1.9A 163 MOHM SMD
Podrobný popis
10 µH Nestíněný Lisovaný Vodič 1.9 A 163mOhm Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
163mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,175" D x 0,161" Š (4,45mm x 4,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Saturační proud (Isat)
2A