MPL-AY3020-100
Číslo produktu DigiKey
1589-MPL-AY3020-100TR-ND - Páska a cívka (TR)
1589-MPL-AY3020-100CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPL-AY3020-100
Popis
FIXED IND 10UH 1.3A 370 MOHM SMD
Podrobný popis
10 µH Nestíněný Lisovaný Vodič 1.3 A 370mOhm 2-SMD, Vodič tvaru J
Stejnosměrný odpor (DCR)
370mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,126" Š (3,50mm x 3,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Saturační proud (Isat)
1,75A