MPL-AY1265-R68
Číslo produktu DigiKey
1589-MPL-AY1265-R68TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPL-AY1265-R68
Popis
FIXED IND 680NH 29A 1.25 MOHM
Podrobný popis
680 nH Nestíněný Lisovaný Vodič 29 A 1,25mOhm 2-SMD, Vodič tvaru J
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,25mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,531" D x 0,496" Š (13,50mm x 12,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,256" (6,50mm)
Saturační proud (Isat)
51A