MPL-AY1265-R56
Číslo produktu DigiKey
1589-MPL-AY1265-R56TR-ND - Páska a cívka (TR)
1589-MPL-AY1265-R56CT-ND - Řezaná páska (CT)
1589-MPL-AY1265-R56DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPL-AY1265-R56
Popis
FIXED IND 560NH 31A 1.1 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
560 nH Nestíněný Lisovaný Vodič 31 A 1,1mOhm 2-SMD, Vodič tvaru J
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,1mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Lisovaný
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,531" D x 0,496" Š (13,50mm x 12,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,256" (6,50mm)
Saturační proud (Isat)
58A