MPL-AT2512-R47
Číslo produktu DigiKey
1589-MPL-AT2512-R47TR-ND - Páska a cívka (TR)
1589-MPL-AT2512-R47CT-ND - Řezaná páska (CT)
1589-MPL-AT2512-R47DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPL-AT2512-R47
Popis
FIXED IND 470NH 5.5A 19 MOHM SMD
Podrobný popis
470 nH Nestíněný Lisovaný Vodič 5.5 A 19mOhm 2-SMD, Vodič tvaru J
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
19mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Saturační proud (Isat)
6,4A