MP2152GQFU-18-P je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Monolithic Power Systems Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 1,8V 1 Výstup 2A 6-UFDFN
MP2152GQFU-18-P
Číslo produktu DigiKey
1589-MP2152GQFU-18-PTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MP2152GQFU-18-P
Popis
IC REG BUCK 1.8V 2A 6UTQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí - vstup (max)
5,5V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Řada
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Spínací kmitočet
1,1MHz
Stav součásti
Aktivní
Synchronní usměrňovač
Ano
Funkce
Snižovací
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Topologie
Pouzdro
Typ výstupu
Dodávaná velikost pouzdra
6-UTQFN (1,2 x 1,6)
Počet výstupů
1
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (min)
2,5V