0502128000-12-R6
Číslo produktu DigiKey
0502128000-12-R6-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0502128000-12-R6
Popis
12" PRE-CRIMP 3049 RD001 RED
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 26AWG Přívod propojky Zásuvka ke kabelu (kulatému) Cín 12,0" (304,8mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
0502128000-12-R6 Modely
Kategorie
Velikost vodiče
26AWG
Výrobce
Molex
Povrch kontaktu
Cín
Řada
Barva
Červená
Balení
Hromadné balení
Počet řad
1
Stav součásti
Aktivní
Počet vodičů
1
Kontaktové zakončení
Zásuvka ke kabelu (kulatému)
Základní číslo produktu
Délka
12,0" (304,8mm)