0460121141-12-W0
Číslo produktu DigiKey
0460121141-12-W0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0460121141-12-W0
Popis
12" PRE-CRIMP A2040 WHITE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bílá 20AWG Přívod propojky Kolík na kabel (kruhový) Cín 12,0" (304,8mm)
Barva
Bílá
Kontaktové zakončení
Kolík na kabel (kruhový)
Délka
12,0" (304,8mm)
Další zdroje
Skladem: 70
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní barva
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Skladem: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternativní délka
2" PRE-CRIMP A2040 WHITE
3" PRE-CRIMP A2040 WHITE
4" PRE-CRIMP A2040 WHITE
5" PRE-CRIMP A2040 WHITE
6" PRE-CRIMP A2040 WHITE